DESIGN INSPIROVANÝ PŘÍRODOU

Mobil: + 420 733 504 877

Mail: monika@inspiraceprirodou.com

 

ÚVOD

SLUŽBY

REFERENCE

KONTAKT

BLOG

FENG SHUI PORADENSTVÍ

 

REFERENCE

Rádi bychom doporučili služby paní Gavulové i ostatním zájemcům o poradenství v oblasti Feng Shui. Svým nenuceným vystupováním si získala naše sympatie a svým profesionálním přístupem i naší důvěru. Při osobní návštěvě nás svým přístupem donutila přemýšlet o našem životním stylu a pozorně naslouchala všem našim potřebám, nynějším a i budoucím. Při Skypovém rozhovoru, kdy nás provedla naším bytem pohledem Feng Shui, opět vše srozumitelně vysvětlila a dokázala odpovědět i na naše otázky, když jsme něčemu nerozuměli. Pohled na byt uchopila i prakticky a navrhla řešení pro koupelnu. Nyní jsme ve fázi zařizování bytu a vždy, když se rozhodujeme pro doplňky či rozmístění nábytku, sáhneme po tištěné verzi analýzy, abychom se ujistili, že jsme v souladu s Feng Shui. V našem novém bytě se nám moc líbí a myslíme si, že je to i díky doporoučením od paní Gavulové. Ještě jednou děkujeme za její profesionální a lidský přístup.

Honza a Jarka z Prahy

 

REFERENCE

Milá Moniko, děkuji za setkání s Vámi, s Feng Shui a tím i se sebou. Zaujala jste mě, jak precizní a jasné otázky pokládáte. Jsou ostré jako břitva, velmi osobní a zároveň, ve vašem případě, velmi laskavé. Překvapilo mě, že kromě orientace v bytě jste mi pomohla se zorientovat v sobě. Postupně uvádím do života vaše doporučení. Zásadní změnou je, že netlačím, aby byly hned a zvykám si na představu, jak krásné a útulné to tady bude. Nechávám na sebe vše působit a pozoruji, co cítím a jak se to mění. Díky.

 

 

Lucie H. z Prahy

Feng Shui (čte se „fenk šuej“) je staré čínské umění založené na vnímavosti a citlivosti na prostor a energie kolem nás, ovšem jeho hloubka spočívá i ve složitých výpočtech a měřeních.

Feng Shui pracuje se světovými stranami, s okolím budovy, časem a zejména s obyvateli, kteří s budovou a pozemkem vytváří nezaměnitelné pouto. Každá věc v domě má svůj smysl a symbol, každá část domu má svou specifickou energii zvanou čchi, každý kus nábytku ovlivňuje směr proudění této čchi. Feng Shui umí vše spojovat do souvislostí a nabízí řešení vedoucí k harmonii.

Feng Shui dává doporučení, jak správně rozmístit nábytek, jaké doplňky, barvy, tvary zvolit a kam je umístit. Jaké „léky v prostoru“ použít a kde. Jak podpořit jednotlivé členy rodiny a posílit životní oblasti od financí, po vztahy až ke zdraví.

Díky Feng Shui máte jedinečnou šanci pochopit, jak na Vás domov, zahrada nebo pracoviště působí, co Vám přináší a máte možnost  to změnit. Kde a jak bydlíme, vypovídá o tom, kdo jsme a kam v životě směřujeme.

Zabývám se poradenstvím stávajícího i plánovaného bydlení a komerčních prostor a poskytuji konzultace před koupí nemovitosti.

 

 

Ano, chci nezávazně kontaktovat