mobil: +420 733 504 877, mail: monika@inspiraceprirodou.com

TOUŽÍTE PO útuLNÉM A PRAKTICKÉM DOMOVĚ, KTERÝ MÁ PŘÍBĚH I DUŠI?

Jak začít s navrhováním interiéru v souladu s FengShui? Stáhněte si zdarma srozumitelný postup.

S ČÍM VÁM MOHU POMOCI?

INTERIÉRY

Autorské návrhy interiérů v souladu s uměním Feng Shui a jejich kompletní realizace s prověřenými partnery.  

FENG SHUI DOMY

Originální typové rodinné domy navržené podle principů Feng Shui, respektující potřeby klienta i okolní krajinu.

PORADENSTVÍ

Konzultace, rozbory a posouzení soukromých i komerčních nemovitostí podle starého čínského umění FengShui.

Pracuji jako interiérová designérka a konzultantka Feng Shui. S nadšením objevuji novinky v designu, ale i novou krásu starých věcí. Na své práci miluji příběhy klientů, baví mě naslouchat, co je těší nebo naopak trápí, co v životě zažili a jaké jsou jejich sny. S velkou pokorou a vděčností přistupuji ke každé zakázce, protože vím, že v čem žijeme a čím se obklopuje, nás velmi silně ovlivňuji a formuje.

Jsem vystudovaný ekonom, ale už během studia na VŠ jsem zjistila, že tento obor není pro mě. Praxe v tomto oboru v nadnárodní americké společnosti mě vybavily know-how, jak komunikovat s klienty a jak se vyznat v obchodním světě. 

Feng Shui se věnuji od roku 2006 a první setkání s tímto čínským uměním považuji za osudové a věřím, že nebylo náhodné. V den, kdy se nám narodila dcera Ela, se mi dostal do rukou časopis, kde byla nádherná fotka zahrady s článkem o Feng Shui. Kromě dcery, na které jsem mohla oči nechat, mě fascinovala ta fotografie a tak jsem se vydala na nekončící cestu sebevzdělávání v tomto oboru. Absolvovala jsem Českou školu FS, některé z modulů na Evropské škole FS, kurzy barev podle FS, kurzy o tradiční čínské medicíně, horoskopy a metodu Letící hvězdy u amerického lektora Rogera Greena, školu interiérového designu a zdaleka nejsem u konce. 

Propojení Feng Shui s designem dává mojí práci větší smysl, protože návrhy a doporučení Feng Shuise mění v konkrétní a hmatatelnou podobu a mohu tak být součástí procesu, během kterého se sny a potřeby klientů mění ve skutečnost.

Ať i Vy máte domov i život podle Vašich představ.

Monika Gavulová

DESIGN INSPIROVANÝ PŘÍRODOU

Motto:

“Design je víc, než tvořit hezké věci. Měl by být kromě krásy i praktický, přívětivý a mít myšlenku, se kterou souzní obyvatelé daného prostoru.”

Design inspirovaný přírodou vnímám jako spojení interiérového designu zahrnující praktičnost, funkčnost, originální nápady, krásu a cit pro detail, spolu s tisíce let starým učením zvané Feng Shui. Design inspirovaný přírodou je také o pochopení vztahu mezi prostorem a obyvateli, s respektem k individualitě člověka, jeho přáním, vkusu i životnímu stylu, stejně tak s ohledem na přírodu a její zákonitosti. Tuto vazbu potom promítám do návrhů interiérů, které proměňuji v realitu.
Jak už z názvu vyplývá, inspirací je mi příroda, jak v barvách, tvarech, materiálech, tak i v jemnohmotných energiích, které jsou všude kolem nás.  Výsledkem bývají jedinečné, harmonické a originální interiéry přinášející rovnováhu a klid.
Nechte na sebe působit moc přírody a inspirujte se právě v ní. My jsme její součástí, a pokud s ní budeme v souladu, přinese nám to spokojenost, klid a radost. Design inspirovaný přírodou není jen o vnější kráse, ale i o té vnitřní.

PŘÁNÍ KLIENTA

Na prvním místě je klient, jeho potřeby, touhy, možnosti, ale i životní priority a cíle, které promítám do návrhu interiéru. 

RESPEKT K PROSTORU

S respektem a pokorou přistupuji ke každému prostoru, protože zásah člověka by měl být natolik citlivý, že nenaruší to, co tu bylo dávno před námi.

FENG SHUI

Při návrzích pracuji s tradičním uměním Feng Shui, které je prověřeno a vyzkoušeno více než 6 000 let.

SPOLUPRÁCE

Během každého návrhu postupuji s klienty po krocích, které si odsouhlasíme, abychom směřovali ke stejnému cíli. 

VIZUALIZACE

Vize a návrhy promítám do koláží, konceptů, vzorkovnic a vizualizací, abychom měli jasnou a konkrétní představu.

PŘÍRODNÍ MATERIÁLY

Využívám maximum přírodních materiálů, které přinášejí kus přírody i do interiéru.

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

Kromě návrhů zajišťuji i realizace, aby klienti co nejdříve a s minimem starostí mohli bydlet podle svých představ.

ÚSPORA NÁKLADŮ

Díky spolupráci s profesionálem se klienti vyhnou pokusům a omylům, ušetří nejen čas ale zejména peníze.
návrhu interiéru .

REFERENCE

Svěží interiér novostavby s úžasným výhledem

Zařizování našeho bytu 4+kk byla s Monikou úžasná „jízda“, a jediné, co mě opravdu mrzí, že už je hotovo 🙂

Monika pracuje systematicky, je organizovaná a ušetřila nám neskutečně mnoho času předvýběrem materiálů a vhodného nábytku. Naslouchala našim představám a vše zařídila i ohledně realizace.

Byla to naše první zkušenost s bytovým designerem, dodnes si s mužem „notujeme“, že to byly skvěle investované peníze.

Darina, Praha

Rekonstrukce půvabného starého bytu

Při koupi bytu jsme měli přání, aby se stal opravdovým domovem naší rodiny. Proto jsem hledala odborníka na Feng Shui, který nám pomůže náš domov vyladit i po stránce energetické, ale zároveň bude mít odborné znalost týkající se rekonstrukce bytu.

A takového odborníka jsem našli v Monice. Od 3D návrhu až po finální doladění bytu byla s námi a pomohla nám splnit náš sen o domově.

Byli jsem nároční klienti, kteří pořád věci měnili, a to i proto, že Monika je inspirativní a ukazovala nám možnosti, které bys nás nikdy nenapadly, vždy respektovala naše vidění světa a měla s námi velkou trpělivost. 
A  zato ji patří velké dík.

J. Bernášková, Praha

Nová recepce

Paní Gavulovou jsme vybrali díky zkušenostem s Feng Shui. Od začátku jsme byli nadšeni jejím srozumitelným, praktickým a nápaditým přístupem.

Dokázala naše zadání redesignu firemních prostor realizovat ve velmi krátké době a s výsledkem jsme velmi spokojeni.

Paní Gavulová má obdivuhodný přehled o nejnovějších trendech, který spojuje s vlastní invencí.

Ve společné práci pokračujeme a můžeme doporučit.

Majitel firmy Anywhere